skip navigation

Warrior's

***WHITE TEAM***

Lucas Rouen

White Team Captain

US Marines

Defense

#18

Alex Schueller

Assistant Captain

US Marines

Defense

#42

Matt Aiken

Assistant Captain

US Army

Forward/Defense

#91

Steve Major

Forward 

US Army

#69

Jamie Aller

US Army

Forward/Defense

#3

Board Member

Dave Qualy

US Army

Goalie

#30

Kevin Qualy

US Army

Forward

#27

Andy Qualy

US Army

Forward

#14

Board Member

Scott Canavan

US Army

Forward

#9

Donny Morell

US Marines

Forward

#24

Dan Barrett

US Army

Forward

#TBD

Sam Kelly

US Marines

Forward

#19

Chris Lundberg

US Navy

Forward

#37

Anthony Keller

US Marines

Forward

#TBD

Kurt Brouillet

US Marines

Defense

#41

James Furnas

US Army

Forward

#TBD

Kyle Nelson

US Marines

Forward

#TBD

White Team - Full Roster

Aiken Matthew
Aller Jamie
Anspach  Dominic
Armagost  Josh 
Barrett Daniel
Brandt Anthony
Brouillet Kurt
Canavan Scott
Colford Stephen
Fedderly Nick
Franke Joshua
Furchner Eric
Furnas James
Garland Nathan
Gorr Samuel
Hendrickson Benjamin
Jahn Derek
Keller Anthony
Kelley Sam
Lundberg Chris
Major Stephen
Miller Nate
Nelson Kyle
Pauler Joshua
Puterbaugh Brandon
Qualy Andy
Qualy David
Qualy Kevin
Radke Matt
Rodriguez Isaac
Rouen Lucas
Salter  Bryan
Scheuerpflug Dan
Schueller Alex

***GREEN TEAM***

Jason Quick

Green Team Captain

US Army

Forward

#15

Matt Parins

Assistant Captain

US Army

Forward

#83

Nick Leach

Assistant Captain

US Army

Defense

#65

Charles Egerstrom

US Army

Defense

#94

Kevin Benshoof

US Navy

Defense

#77

Aaron Fish

US Marines

Defense

#33

Blake Rondeau

US Marines

Forward

#63

Board Member

Derek Kottke

US Air Force

Forward/Coach

#86

Board Member

Jake Raymond

US Army

Forward

#11

"Skip" Longen

US Navy

Forward

#73

Board Member

Pete Stahley

US Army

Defense

#2

Jake Solie

US Army

Defense

#9

Jason Steller

US Navy

Forward

#44

Brett Parson

US Army

Goalie

#70

William Thorpe

US Army

Forward

#23

Board Member

Nick Leach

US Army

Forward

#64

Eric Morell

US Marines

Forward

#22

Tom Flermoen

US Air Force

Forward

#18

John Conrad

US Army

Goalie

#34

Gabe Thomas

US Army

Forward

#13

Jim Flermoen

US Army

Defense

#17

Harold Strassener

US Army

Defense

#00

Green Team - Full Roster

Ashbaugh Steven
Barton Samuel
Benshoof Kevin
Bivins Arron
Conrad John
Egerstrom Charles
Fish Aaron
Flermoen Jim
Flermoen Tom
Garber Allen
Goetze Todd
Haagensen David
Harter Nathan
Hildebrandt Shane
Hill Paul
Jamison Bradley
Kottke Derek
Larson Michael
Leach Nicholas
Longen Dennis
Lundquist Eric
Mack David
Mattson Scott
Mills Nickolas
Morell Donny
Morell Erick
Nalty Jon
Nelson Justin
Oelrich Mathew
Olsen Aaron
Olson David
Parins  Matthew
Parson Brett
Quick Jason
Raymond Jake
Reitter Mark
Rondeau Blake
Solie Jacob
Stahley Pete
Steller Jason
Strassener Harold
Thomas Gabriel
Torola Jacob

***BLACK TEAM***

Krist Francisco

Black Team Captain

US Army

Forward

#71

Jon Albert

Assistant Captain

US Army

Forward

#51

Board Member

Mike Ullmer

US Army

Goalie

#39

Tim Loney

US Army

Forward

#79

Board Member

Kyle Cotrell

US Army

Forward/Defense

#57

Tim McKenzie

US Army

Goalie/Forward

#32

Blair Warner

US Army

Goalie/Forward

#60

Joe Scavo

US Army

Defense

#10

Doug Ragone

US Army

Forward

#25

Gerry Page

US Army

Defense

#5

Amanda Kasten

US Army

Forward

#82

Judy Vanoorhis

US Army

Forward

#87

Steve Doree

US Army

Forward

#55

Board Member

INACTIVE ROSTER

Chris Price

US Army

Defense

#20

Board Member

Steve Andrajack

US Army

Forward

#68

Black Team -Full Roster

Albert Jonathan Steven
Andrajack Steve
Brown Dana
Ciresi Candice
Cotrell Kyle
Depies Joel
Dolney Jacob
Doom Tate
Duffy Brian
Fransisco Krist
Garrick Matthew
Hartin Terry
Hope Matthew
Iverson Alex
Jendro Mark
Johnson Tom
Johnson  Jessica Rose
Kasten Amanda
Kelsey Tim
Korinek Sammi
Laudenbach Raymond
Loney Tim
McKenzie Tim
Miron Jerry
Oliverius Bryan
Page Gerry
Pearson Keith
Pohlman Alex
Price Chris
Ragone Douglas
Roach Thomas
Scavo Joe
Sewick Brian
Stanford Mark
Steller Brandy
Stifter Michael
Terry Matthew
Thorpe William
Toft David
Ullmer Michael
VanVoorhis Judy
Warner Blair